tālrunis

+1 213-244-1696

Indija pret Pakistānu spēlēs 2022. gada SAFF sieviešu čempionātā

Pakistāna atgriezīsies augstajā starptautiskajā futbolā pēc astoņu gadu prombūtnes A grupas atklāšanas spēlē pret Indijas sieviešu futbola izlasi. Skaties tiešraidē!

Sacensības SAFF Women’s Championship 2022 futbolā, kas risināsies Katmandu, Nepālā, no 6. septembra līdz 19. septembrim, sāksies ar čempiones titulu Indiju un Pakistānu.

Tā kā Pakistānas sieviešu izlase starptautiskās spēlēs nav piedalījusies astoņus gadus, jo atkārtoti FIFA aizliegumi Pakistānas Futbola federācijai, 7. septembrī A grupas futbola spēle Indija pret Pakistānu būs vēsturiska cīņa.

2022. gada SAFF sieviešu čempionāta A grupā Indijas sieviešu futbola izlase un Pakistāna ir starp Maldivu salām un Bangladešu. Spēļu tiešraide būs pieejama.

Uzņēmējas valstis Nepāla, Butāna un Šrilanka ir B grupā.

Katras grupas divas labākās komandas pēc apļa spēles iekļūst pusfinālā. 19. septembrī būs fināls.

Visas 2022. gada SAFF sieviešu čempionāta spēles tiks aizvadītas Dasharath Rangasala stadionā Katmandu.

SAFF aizstāvošā un pieckārtējā kopvērtējuma čempione ir Indija, kuru vada treneris Surens Četri (2010, 2012, 2014, 2016 un 2019).

Pirms trim gadiem Nepāla uzņēma pēdējo sacensību finālu, kurā Indija uzvarēja mājiniekus, izcīnot titulu piecas reizes. Ar četrām otrās vietas ieguvējām Nepālas sieviešu futbola komanda ir sacensību otrā veiksmīgākā komanda.

Aditi Chauhan, Ashalata Devi un Martina Thokchom ir tikai dažas no lieliskajām spēlētājām Indijas sarakstā. Turklāt Dangmei Grace, Uzbekistānas Nasaf Qarshi spēlētājs, ir ieradies, lai pievienotos komandai SAFF čempionātam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp