tālrunis

+1 213-244-1696

Kur satiekas kultūra un sports

Katrai olimpiskajai spēlei ir nozīmīga un nenoliedzama kultūras ietekme uz uzņemošo valsti un pārējo pasauli, jo tās noris izcilības, draudzības un cieņas vidē. Olimpiskā kustība cenšas uzlabot pasauli, apvienojot sportu, kultūru un izglītību. Spēles dīvainā veidā saved kopā pasauli.

Olimpiskais kultūras un mantojuma fonds (OFCH) ir unikāls kultūras projekts, dinamiska vieta, kur paust mākslu, kultūru, radošumu un ar Olimpiskajām spēlēm saistītos principus. Šo garu pārnes Senās Grieķijas “Agoras” tradīcija.

Pekinas olimpiskā agora 2022

COVID-19 epidēmija ir radījusi vēl nebijušu fonu. Tādējādi OFCH piedāvā unikālu olimpisko kultūras saturu tiešsaistē, lai pieminētu ziemas spēles Pekinā 2022. gadā. Septiņi olimpiskie mākslinieki ir izvēlēti, lai radītu un demonstrētu pilnīgi jaunus, individuālus mākslas darbus, kurus iedvesmojuši olimpiskie ideāli un prieks par ziemas sporta veidi ir tiešsaistes programmas centrā. Pekinas olimpiskajā agorā (OVEP) tiek prezentētas arī divas tiešraides izglītības programmas, kuru pamatā ir Olimpisko vērtību izglītības programma.

Semināri, ko vada divi olimpiešu mākslinieki, ļauj bērniem ar mākslinieciskās izpausmes palīdzību izpētīt olimpiskās vērtības un principus un izmantot mākslas integrāciju kā neformālu mācību stratēģiju. Agoras programmu noslēdz tiešsaistes izstāde ar retām, antīkām melnbaltajām fotogrāfijām, kas dokumentē ziemas olimpiskās spēles un to attīstību no 1924. līdz 1968. gadam.

Sportistu iesaistīšana, gatavojoties 2024. gada vasaras olimpiskajām spēlēm

Pasaules Olimpiskās apdrošināšanas partneris Allianz palīdz sportistiem virzīties uz priekšu viņu karjerā, gatavojoties 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm. 2022. gada Eiropas čempionāts, kas nesen notika Minhenē, Vācijā, Allianz mājvietā, sniedza uzņēmumam iespēju mijiedarboties ar sportistiem, topošajiem sporta vadītājiem un citām ieinteresētajām personām.

Lieliskais Olimpiskais parks kalpoja kā viena no daudzajām mantojuma vietām no 1972. gada Minhenes olimpiskajām spēlēm, kur notika otrais vairāku sporta veidu pasākums. Allianz, Minhenes 2022 oficiālais partneris, sacensību laikā un pēc tam organizēja vairākas iesaistīšanās aktivitātes un pasākumus.

Iespējas un padomi sportistu karjerai

Tīklošanas pasākumā, kurā tika piedāvātas speciālistu motivējošas prezentācijas par tīklu veidošanu, finanšu pratību un to, kā sportisti var attīstīt savus personīgos zīmolus, Allianz birojos Minhenē kopā pulcējās 57 sportisti no 20 valstīm.

Tomass Rēlers, olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs šķēpmešanā no Vācijas, bija viens no 30 “Team Allianz” vēstniekiem, kas piedalījās šajā pasākumā. Viņš piedalījās izglītojošā paneļdiskusijā par sportistu karjeru ārpus sporta. Bija arī 27 dalībnieki no Allianz “Athlete Buddy Programme”, kas ļauj sportistiem sagatavoties dzīvei pēc sacensībām, strādājot ar darbiniekiem dažādos tirgos, pētot dažādas attīstības tēmas. 2022. gadā programma sāks savu otro gadu, un tā ir sniegusi labumu vairāk nekā 70 sportistiem.

Īru paralimpiete Mērija Ficdžeralda sacīja: “Pasākuma laikā sniegtie praktiskie, reālās dzīves padomi būs vērtīgi gan manas sporta karjeras laikā, gan pēc tās.” Tas ir iepriecinoši un saviļņojoši, ka Allianz iegulda olimpiešu un paralimpiešu nākotnē.

Itālijas triatlonists Mišels Sarzila, kurš Eiropas čempionāta sacensībās vīriešiem Minhenes Olimpijas parkā ieņēma astoto vietu, turpināja: “Pasākums bija ļoti iedvesmojošs, un tas manā prātā radīja daudz jaunu domu.” Tas arī radīja iespaidu, ka esmu daļa no lielas ģimenes un ar nepacietību gaidu gaidāmo notikumu.

Nesen pensijā aizgājusī Vācijas džudiste Amēlija Stolla un bijušais Alžīrijas ratiņbasketbola komandas kapteinis Džamals Hamače ir tikai divi piemēri sportistiem, kurus Allianz regulāri pieņem darbā. 27. septembrī uzņēmums rīkos virtuālu karjeras konferenci sportistiem, kurā dalībnieki varēs no pirmavotiem uzzināt par Allianz kā darba devēju, runāt ar sportistiem, kuri šobrīd strādā tur, un saņemt padomus no personāla atlases speciālistiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp